Model produktu: CUP
biela, čierna
3 kusy v balení bez žiaroviek GU10
Podrobný popis
Parametre produktu
| Napätie | 230V |
| Typ objímky | GU10 |
| Výkon | 10W |
| Výška | 5 cm |
| Šírka | 7 cm |
| Počet balení | 1 |
| Elektrická bezpečnostná trieda | II |
| Druh montáže | zápustné svietidlo |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vstavané, zapustené svietidlá, led panely, /bodovky, spoty, bodové svietidlá/ |
|---|---|
| EAN: | 5903139107945 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.


_50x50.png?647484f3)

