Model produktu: SET
Materiál: lakovaná oceľ
Farba: čierna, zlatá
Podrobný popis
Parametre produktu
| Napätie | 230V |
| Typ objímky | GU10 |
| Výkon | 10W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Výška | 12 cm |
| Šírka | 10.5 cm |
| Počet balení | 1 |
| IP stupeň | 20 |
| Elektrická bezpečnostná trieda | I |
| Priemer | 10.50 cm |
| Druh montáže | priama montáž |
| Váha netto | 0.600 kg |
| Váha brutto | 0.660 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné bodové prisadené svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5903139890199 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.


_50x50.png?647484f3)

