Model produktu: POINT TONE
Materiál: lakovaná oceľ, plast ABS
Farba: biela, zlatá
Podrobný popis
Parametre produktu
| Napätie | 230V |
| Typ objímky | GU10 R50 |
| Výkon | 10W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Počet balení | 1 |
| IP stupeň | 20 |
| Elektrická bezpečnostná trieda | I |
| Druh montáže | priama montáž |
| Váha netto | 0.680 kg |
| Váha brutto | 0.740 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné bodové prisadené svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5903139822190 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.


_50x50.png?647484f3)

