Model produktu: HOTEL MOOD
Materiál: tkanina, pochrómovaná oceľ, plast
Farba: šedá, chrómová, priehľadná
Podrobný popis
Parametre produktu
| Napätie | 230V |
| Typ objímky | E27 |
| Výkon | 25W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Počet balení | 2 |
| IP stupeň | 20 |
| Elektrická bezpečnostná trieda | II |
| Druh montáže | voľne stojaci výrobok |
| Váha netto | 4.540 kg |
| Váha brutto | 5.810 kg |
| Výška tienidla | 30 cm |
| Šírka tienidla | 47 cm |
| Šírka základne | 25 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stojanové, stojacie svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5903139117906 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.


_50x50.png?647484f3)

