Model produktu: SATURN
Materiál: lakovaná oceľ, sklo
Farba: čierna, terkota, šalviová zelená, námornícka modrá, béžová - biela
Typ svetelného zdroja G9
-
Olovený materiálNatretá oceľ
-
Doplnkový materiál ISklo
-
Vedúca farbaTerakota
-
Symbol farby zo vzorkyP028
-
Komplementárna farba IBiela
Podrobný popis
Parametre produktu
| Napätie | 230V |
| Typ objímky | G9 |
| Výkon | 4W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Vzdialenosť od steny | 14.2 cm |
| Počet balení | 1 |
| IP stupeň | 20 |
| Elektrická bezpečnostná trieda | I |
| Druh montáže | priama montáž |
| Váha netto | 0.525 kg |
| Váha brutto | 0.970 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástenné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.


_50x50.png?647484f3)

