Model produktu: BLOX
Materiál: lakovaný hliník, sklo
Farba: grafitová
Podrobný popis
Parametre produktu
| Napätie | 230V |
| Typ objímky | GU10 R50 |
| Výkon | 10W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Vzdialenosť od steny | 14 cm |
| Počet balení | 1 |
| IP stupeň | 20 |
| Elektrická bezpečnostná trieda | I |
| Druh montáže | priama montáž |
| Váha netto | 0.450 kg |
| Váha brutto | 0.550 kg |
| Šírka balenia | 9.50 cm |
| Výška balenia | 19.00 cm |
| Objem balenia | 1.71 dm3 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástenné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5903139125239 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.


_50x50.png?647484f3)

