Model produktu: EYE TONE
Materiál: lakovaná oceľ, plast ABS
Farba: čierna, biela, čierna/zlatá, biela/zlatá
Podrobný popis
Parametre produktu
| Napätie | 230V |
| Typ objímky | GU10 |
| Výkon | 10W |
| Počet žiaroviek | 2 |
| Výška | 13 cm |
| Šírka | 9 cm |
| Hĺbka | 18 cm |
| Počet balení | 1 |
| IP stupeň | 20 |
| Elektrická bezpečnostná trieda | I |
| Druh montáže | priama montáž |
| Váha netto | 1.110 kg |
| Váha brutto | 1.170 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interiérové svietidla |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.


_50x50.png?647484f3)

